Для дилерів

 

Компанія «Грілекс» – офіційний дистриб’ютор брендів Char-Broil, Saber і Dancook в Україні. Вся продукція брендів продається лише через спеціалізовані роздрібні магазини. Ми будуємо мережу дилерів по Україні та шукаємо партнерів, які готові разом з нами розвивати гриль-культуру в Україні.

 

ХОЧЕТЕ СТАТИ ДИЛЕРОМ ГРИЛІВ ПРОВІДНИХ СВІТОВИХ ВИРОБНИКІВ?

example-img

Чому вигідно стати нашим дилером?

Ми докладаємо усіх зусиль, щоб Ви отримали максимальну вигоду при співпраці з нами. Високоякісна та високотехнологічна продукція з багаторічною історією по всьому світу, приваблива цінова політика, команда професіоналів – це те, що ми гарантуємо нашим дилерам.

Яку підтримку ми надаємо дилерам?

В рамках дилерської програми надається технічна, рекламна, консультаційна та навчальна підтримка. Усі дилери розміщуються на нашому офіційному сайті. Ми забезпечуємо необхідними матеріалами та інформаційними брошурами, де представлена детальна інформація про товари.

Як стати нашим дилером?

Ми прагнемо розвитку та шукаємо кваліфікованих партнерів для співпраці. Нашим дилером може стати будь-яка компанія чи приватний підприємець, який хоче розвивати нішу грилів та барбекю.

Запрошуємо до співпраці: салони камінів, басейнів і спа, садові центри, ландшафтних дизайнерів та архітекторів, експертів в кулінарії, а також магазини товарів для кемпінгу та туризму.

Станьте авторизованим дилером високоякісних інфрачервоних грилів. Натисніть «Стати дилером» щоб подати заявку про співпрацю, або напишіть нам на sale@grillex.com.ua

Приєднуйтеся до нас!

Стати дилером