Як вибрати гриль

 

Газовий, вугільний чи електричний? Це питання, яке задає собі кожен при виборі грилю.

 

Ми допоможемо підібрати тип грилю, який буде найкраще відповідати вашим потребам та очікуванням.

 

Газовий гриль надзвичайно зручний у користуванні. Достатньо натиснути кнопку, почекати декілька хвилин поки він розігрівається та розпочати процес приготування. Вам не потрібно витрачати час на розпаювання вугілля і чекати поки воно розгориться.

 

Газовий гриль обладнаний різноманітними функціями, має широкі можливості регулювання температури, що надзвичайно важливо для приготування їжі. Конфорки грилю зверху закриті і на них не попадає жир, тому в процесі приготування не з’являються спалахи вогню та їжа не підгоряє.

 

Пропри усі стереотипи, на грилях цього типу можна не тільки смажити, але й коптити, запікати і навіть варити. Чистка решітки займає всього декілька хвилин.

Вугільний гриль – сучасна заміна мангалу. Якщо у Вас достатньо місця на відкритому повітрі, хорошим вибором для Вас може стати вугільний гриль з широкими функціоналом та кулінарними можливостями.

 

Гриль швидко розпалюється за допомогою регульованих засувок піддуву повітря, має систему регулювання відстані між решіткою та вугіллям та зручну систему очистки попелу. Його можна легко переміщати по ділянці за допомогою зручних коліс.

 

На вугільному грилі можна готувати практично все. Можна приготувати стейк, зробити шашлик, закоптити курку чи рибу. Під час приготування, вугілля створює багато диму, що додає неповторного аромату та смаку стравам та ідеально підходить для приготування товстих стейків чи курки. Широкий вибір додаткових аксесуарів, розширить ваші кулінарні можливості. Але будьте уважні: з розжареним вугіллям потрібно бути обережним!

Електричні грилі

Електричні грилі

Електричний гриль – хороша альтернатива газовому чи вугільному.

 

Це чудовий варіант для дому чи квартири, який не потребує заправки газового балону чи розпалювання вуглю. Електричні грилі компактні, не створюють диму та не потребують очищення від попелу.

 

Гриль легко розмістити у квартирі, на тісному балконі чи у будь-якому приміщенні. Для приготування Вам потрібно лише джерело живлення.

 

Увімкніть гриль, буквально через декілька хвилин він нагріється і на ньому можна приготувати запашний стейк, овочі та багато інших смачних страв.