ГАРАНТІЯ ТА СЕРВІС КОМПАНІЇ «ГРІЛЕКС»

ГАРАНТІЯ ТА СЕРВІС КОМПАНІЇ «ГРІЛЕКС»

 

Продукція торгових марок Char-Broil, Saber, Oklahoma Joe’s та Dancook піддається ретельній перевірці і контролю з боку відділу забезпечення якості виробника W. C. Bradley. Компанія ТОВ «Грілекс» надає гарантію для кінцевого споживача на продукцію, яку розповсюджує на ринку України через своїх офіційних дилерів, зі збереженням договірних чи встановлених законодавством гарантійних зобов’язань. Перелік офіційних дилерів зазначено на офіційному сайті за посиланням: https://grillex.com.ua/cities/shops

 

УВАГА! Гарантія діє лише при реєстрації на сайті https://grillex.com.ua/register . Реєстрацію на сайті необхідно виконати протягом 4 тижнів з моменту покупки. Гарантійний термін починається з дати придбання товару. Для гарантійного сервісу необхідно пред’явити товарний чек із зазначеною датою покупки.

 

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИ ПРОДУКТ?

1 – Перейти за посиланням https://grillex.com.ua/register та заповнити реєстраційну форму.

2 – Після успішної реєстрації на Ваш продукт буде діяти повна гарантія від виробника.

 

Якщо Вам не вдалося самостійно здійснити реєстрацію, зверніться, будь ласка, за допомогою до продавця.

 

 

УВАГА! На продукцію компанії “Грілекс”, придбану НЕ у авторизованого дилера компанії “Грілекс”, гарантія не розповсюджується.

Авторизованими офіційними дилерами вважаються лише ті дилери, які зазначені за посиланням: https://grillex.com.ua/cities/shops . Авторизованими дилерами НЕ є закордонні магазини чи інтернет-магазини!