ПРО НАС

 

Культура готування їжі на грилі стала дуже популярною та отримала безліч фанатів та любителів по всьому світу. Барбекю створює особливу атмосферу для дружніх зустрічей на відкритому повітрі і навіть для проведення ділових переговорів у неформальній обстановці. Гриль став чимось значно більшим, ніж просто пристрій для готування – він об’єднує людей, які насолоджуються приготуванням страв з сім’єю та друзями.

 

Компанія «ГРІЛЕКС» — ексклюзивний імпортер та офіційний представник найвідоміших світових виробників грилів, барбекю, смоукерів та аксесуарів у кожному сегменті. В найбільшій національній мережі спеціалізованих гриль-центрів представлені ретельно підібрані моделі найкращих американських та європейських брендів та найбільший вибір аксесуарів, що задовольнить як початківця, так і шеф-кухаря.

 

Все почалось із мрії…

 

Ми мріємо, щоб кожен шанувальник міг насолодитись смаком ніжних, соковитих та корисних страв, приготованих на вогні власними руками. Ми робимо все можливе, щоб поширювати грилювання як стиль життя та спосіб проведення вільного часу, що створює особливу атмосферу та дарує неповторні емоції, об’єднуючи людей, які насолоджуються готуванням смачних та корисних страв на відкритому повітрі разом із сім’єю та друзями.

 

Наша історія

 

ГРІЛЕКС було засновано пристрастними ентузіастами, які розуміються у готуванні на вогні і досі продовжують координувати розвиток компанії. Перша поставка відбулась влітку 2016 року, а передувала їй виснажлива та кропітка робота — протягом двох років ми вивчали світовий ринок, традиційні та сучасні інноваційні технології, інспектували виробництва, тестували найпопулярніші та відбирали найкращі моделі провідних та спеціалізованих світових (особливо американських) виробників.

 

Експерти нашої компанії є визнаними знавцями світових трендів, технологій та обладнання для грилювання, барбекю та коптіння, які продовжують формувати український ринок та задавати напрямки його розвитку.

 

Мережа магазинів

 

Перший магазин мережі відчинив свої двері для відвідувачів влітку 2016 року, але вже починаючи з 2018 року, кожен другий брендовий гриль, що продається в Україні, імпортує та розповсюджує наша компанія. У спеціалізованих магазинах ГРІЛЕКС наші спеціалісти нададуть вичерпну консультацію, допоможуть обрати модель, яка найбільше відповідатиме Вашим потребам, та набір необхідних аксесуарів, що полегшать процес готування та перетворять його у справжнє задоволення.

 

Кваліфіковане сервісне обслуговування

 

По всій території України працівники наших сервісних центрів організують доставку, зберуть та підключать гриль, смоукер чи найскладнішу вуличну кухню, проведуть навчання з безпечної експлуатації та майстер-клас з базових навиків приготування. Завдяки наявності усіх запчастин та професійному обслуговуванню, наша продукція щоразу даруватиме найпозитивніші емоції протягом довгих років.