АМЕРИКАНСКИЙ СОУС БАРБЕКЮ

Барбекю соус Sweet Baby Ray’s Hickory&Brown Sugar, 4500 г.

код: SBR-HICK-1G

Ароматний і димний з солодким після смаком, соус для барбекю з гікорі з додаванням коричневого цукру, надасть чудовий смак гриля всьому, до чого він торкається. Закоптіть реберця або додайте аромат багаття в запечену квасолю, це той соус, без якого не повинна існувати жодна кухня.

 

Большая упаковка даст вам экономию, почти в два раза, что станет отличным решением для использования в ресторанах и кафе

 

Соус барбекю Sweet Baby Ray був створений на початку 1980-х братами Дейвом і Ларрі Реймонд  з Чикаго. Вони назвали соус на честь прізвиська молодшого брата, яке Дейв заробив як баскетболіст, граючи за одну з місцевих команд. У 1985 році Sweet Baby Ray стали одним з призерів, випередивши 700 учасників на фестивалі Ribfest Майка Ройко в Чикаго. У наступному році брати зареєстрували бізнес і почали продавати соус споживачам. Так брати створили соус Sweet Baby Ray, який зараз є найбільш продаваним соусом барбекю в Америці.

 

Склад: високо-фруктозний кукурудзяний сироп, дистильований оцет, томатна паста, мед, модифікований харчовий крохмаль, містить менше 2%: сіль, ананасовий концентрований сік, натуральний ароматизатор, спеції, карамельний барвник, бензоат натрію в якості консерванту, патока, кукурудзяний сироп, часник сушений, натуральний ароматизатор диму, цукор, тамаринд.

В наличии
990 грн.
$990по курсу НБУ + 2%