АМЕРИКАНСЬКИЙ СОУС БАРБЕКЮ Sweet Baby Ray’s Hickory&Brown Sugar, 4500 г.

Барбекю соус Sweet Baby Ray’s Hickory&Brown Sugar, 4500 г.

код: 1340951642

Ароматний і димний, з солодким післясмаком, соус для барбекю із гікорі з додаванням коричневого цукру надасть чудовий смак всьому, до чого він торкнеться. Закоптіть реберця або додайте аромат багаття в запечену квасолю – це той соус, без якого не повинна існувати жодна кухня.

 

Велика упаковка дає економію на покупці майже вдвічі, що стане чудовим рішенням для використання в ресторанах та кафе.

 

Соус барбекю Sweet Baby Ray’s був створений на початку 1980-х братами Дейвом і Ларрі Реймонд з Чикаго. Вони назвали соус на честь прізвиська молодшого брата, яке Дейв заробив як баскетболіст, граючи за одну з місцевих команд. У 1985 році Sweet Baby Ray’s стали одним з призерів, випередивши 700 учасників на фестивалі Ribfest Майка Ройко в Чикаго. У наступному році брати зареєстрували бізнес і почали продавати соус споживачам. Так брати створили соус Sweet Baby Ray’s, який зараз є найбільш продаваним соусом барбекю в Америці.

 

Склад: високо-фруктозний кукурудзяний сироп, дистильований оцет, томатна паста, мед, модифікований харчовий крохмаль. Містить менше 2%: сіль, концентрований ананасовий сік, натуральний ароматизатор, спеції, карамельний барвник, бензоат натрію в якості консерванту, патока, кукурудзяний сироп, часник сушений, натуральний ароматизатор диму, цукор, тамаринд.

Наявність уточнюйте
1 690 грн.
$1690за курсом НБУ + 2%