АМЕРИКАНСЬКИЙ СОУС БАРБЕКЮ Sweet Baby Ray’s Honey Chipotle, 510 г.

Барбекю соус Sweet Baby Ray’s Honey Chipotle, 510 г.

код: 1340951519 ( SBR-CHIP-510 )

Гострота копченого чипотле та ароматна насолода меду з поєднанням класичного соусу барбекю не залишить вас байдужим. Це найгостріший соус у нашій лінійці. Додайте його в будь-яку вашу закуску та отримайте вибух гострих емоцій!

 

Соус барбекю Sweet Baby Ray’s був створений на початку 1980-х братами Дейвом і Ларрі Реймонд з Чикаго. Вони назвали соус на честь прізвиська молодшого брата, яке Дейв заробив як баскетболіст, граючи за одну з місцевих команд. У 1985 році Sweet Baby Ray’s стали одним з призерів, випередивши 700 учасників на фестивалі Ribfest Майка Ройко в Чикаго. У наступному році брати зареєстрували бізнес і почали продавати соус споживачам. Так брати створили соус Sweet Baby Ray’s, який зараз є найбільш продаваним соусом барбекю в Америці.

 

Склад: високо-фруктозний кукурудзяний сироп, дистильований оцет, томатна паста, соус перцю чипотле (перець халапеньо червоний, оцет, цукор, сіль цибуля) модифікований харчовий крохмаль. Містить менше 2%: мед, сіль, соус ворчестер (оцет, патока, кукурудзяний сироп, вода, сіль, карамельний барвник, часник сушений, цукор, спеції, тамаринд, натуральний ароматизатор), концентрований ананасовий сік, натуральний ароматизатор диму, спеції, карамельний барвник, червоний перець сушений, бензоат натрію як консервант, часник сушений, натуральний ароматизатор.

Наявність уточнюйте
190 грн.
$190за курсом НБУ + 2%