АМЕРИКАНСЬКИЙ СОУС БАРБЕКЮ

Барбекю соус Sweet Baby Ray’s Honey Chipotle, 510 г.

код: SBR-CHIP-510

Гострота копченого чіпотле і ароматна солодкість меду з поєднанням класичного соусу барбекю не залишить вас байдужими. Це найгостріший соус в нашій лінійці. Додайте його в будь-яку вашу закуску і отримайте вибух гострих емоцій.

 

Соус барбекю Sweet Baby Ray був створений на початку 1980-х братами Дейвом і Ларрі Реймонд  з Чикаго. Вони назвали соус на честь прізвиська молодшого брата, яке Дейв заробив як баскетболіст, граючи за одну з місцевих команд. У 1985 році Sweet Baby Ray стали одним з призерів, випередивши 700 учасників на фестивалі Ribfest Майка Ройко в Чикаго. У наступному році брати зареєстрували бізнес і почали продавати соус споживачам. Так брати створили соус Sweet Baby Ray, який зараз є найбільш продаваним соусом барбекю в Америці.

 

Склад: високо-фруктозний кукурудзяний сироп, дистильований оцет, томатна паста, соус перцю чіпотле (перець халапеньо червоний, оцет, цукор, сіль цибуля) модифікований харчовий крохмаль. Містить менше 2%: мед, сіль, соус ворчестер (оцет, патока, кукурудзяний сироп, вода, сіль, карамельний барвник, часник сушений, цукор, спеції, тамаринд, натуральний ароматизатор) ананасовий концентрований сік, натуральний ароматизатор диму, спеції, карамельний барвник , червоний перець сушений, бензоат натрію в якості консерванту, часник сушений, натуральний ароматизатор.

В наявності
190 грн.
$190за курсом НБУ + 2%