АМЕРИКАНСЬКИЙ СОУС БАРБЕКЮ Sweet Baby Ray’s Honey, 510 г.

Барбекю соус Sweet Baby Ray’s Honey, 510 г.

код: 1340934115 ( SSBR-HON-510 )

Цей соус поєднує в собі медову ніжність і аромат барбекю, його точно оцінять любителі пряного і ніжного смаку. Багатий шовковистий смак цього соусу ідеально підходить для підсолоджування будь чого: від картоплі фрі до гамбургерів.

 

Соус барбекю Sweet Baby Ray’s був створений на початку 1980-х братами Дейвом і Ларрі Реймонд з Чикаго. Вони назвали соус на честь прізвиська молодшого брата, яке Дейв заробив як баскетболіст, граючи за одну з місцевих команд. У 1985 році Sweet Baby Ray’s стали одним з призерів, випередивши 700 учасників на фестивалі Ribfest Майка Ройко в Чикаго. У наступному році брати зареєстрували бізнес і почали продавати соус споживачам. Так брати створили соус Sweet Baby Ray’s, який зараз є найбільш продаваним соусом барбекю в Америці.

 

Склад: високо-фруктозний кукурудзяний сироп, дистильований оцет, томатна паста, мед, модифікований харчовий крохмаль. Містить менше 2%: сіль, ананасовий концентрований сік, натуральний ароматизатор, спеції, карамельний барвник, бензоат натрію в якості консерванту, патока, кукурудзяний сироп, часник сушений, натуральний ароматизатор диму, цукор, тамаринд.

Наявність уточнюйте
199 грн.
$199за курсом НБУ + 2%