БЕЗПЕЧНИЙ ГАЗОВИЙ БАЛОН 45,5 л

Газовий балон для барбекю GUTGAS 45,5 л

код: GATR4522

Спроектований спеціально для професійного використання та для потужних побутових газових приладів (плити, обігрівачі). При об’ємі 45.5л та висоті лише 750мм, він стане у нагоді усюди, де потрібне тривале автономне газопостачання, а завдяки діаметру 320мм, працює з високою продуктивністю при низьких температурах (до -20°С).

 

Найміцніша серія наших балонів інтенсивного професійного використання.

 

Серія балонів для зрідженого газу Gutgas HeavyDuty розроблена таким чином, щоб витримувати найсуворіші щоденні навантаження, будь то вилковий навантажувач, газове зварювання чи домашнє приготування їжі та опалення.

 

Балони Gutgas HeavyDuty створені на віки. Дивовижна довговічність забезпечується завдяки високоякісній холоднокатаній товстостінній сталі з особливою термічною обробкою. При вазі на 5-10% меншій, ніж у звичайного сталевого газового балона співмірного об’єму, газові балони HeavyDuty витримують тиск понад 120 Атм (майже у 5 разів перевершуючи стандартні 25Атм), надійно утримуючи газ всередині. У той же час, завдяки здатності до деформації, металевий корпус балона з легкістю гасить енергію ударів. Найвища якість гарантується суворим багаторівневим контролем на кожному етапі виробництва.

 

Безкомпромісна безпека та вогнестійкість газових балонів Gutgas HeavyDuty забезпечується клапаном надлишкового тиску, який дозовано випускає зайвий газ, не підтримуючи горіння навіть у відкритому полум’ї, а тришарове зносостійке та атмосферостійке захисне покриття (посилене оцинкування та двошарове лакофарбове покриття) забезпечує надзвичайну стійкість до корозії.

 

Балони Gutgas розроблені з увагою до кожної деталі, щоб перевершити очікування найвимогливіших споживачів. Вироблено в ЄС (Португалія) лідером галузі з 60-річною історією досліджень, інновацій і довгим списком патентів.

 

Сертифіковано: Директива ЄС 2010/35, π-маркування та стандарт EN14142.

 

  • Робочий тиск: 30 бар
  • Максимально безпечний тиск: не менше 67 бар
  • Різьба з’єднання на вентилі: СП 21,8LH
  • Рекомендований максимальний обсяг заправки: 36,4 л
  • Вага порожнього балона: 17,9 кг
  • Висота: 75 см
  • Діаметр: 32 см
  • Діапазон робочих температур -20°C – +65°C
  • Виробництво: Європейський союз
В наявності
7 490 грн.
$7490за курсом НБУ + 2%