Пальник газовий турбо 360° з керамічним соплом SIGMA

Пальник газовий турбо 360° з керамічним соплом SIGMA

код: 2901221

Пальник газовий застосовується в побутових, ремонтних, будівельних та туристичних цілях. Наприклад, при карамелізації цукру на десертах, глазуруванні, надання кольору та текстури, підпалюванні міцних напоїв.


Також використовується для розпалювання дров та вугілля, відтавання труб, замків, підігріву автомобільних двигунів, випалення старої фарби, паяння мідних труб та виготовлення ювелірних виробів. Пальник має цангове з’єднання, яке підходить під стандартні газові балони.


Сумісний із газовими балонами ТМ Sigma. Покращена система підключення до газового балона виключає підтікання газу та робить використання безпечним. Наявність п’єзопідпалу спрощує роботу з пальником, тому що немає необхідності мати під рукою сірники або запальничку.


Цільнометалевий корпус робить інструмент більш надійним і збільшує термін служби, захищаючи пальник від механічних пошкоджень. За рахунок металевого корпусу збільшується тепловіддача, пальник швидше охолоджується та не піддається випадковому плавленню. Режим «турбо» дозволяє використовувати пальник під будь-яким кутом після попереднього нагрівання протягом 2 хвилин. Сопло пальника виготовлене із сталевого листа, має внутрішню керамічну вставку для запобігання перегоранню.


Зменшена витрата палива завдяки системі попереднього підігріву газу (Anti Flare System). Дана система дозволяє стабільно працювати пальником як в теплу, так і в холодну пори року та підтримувати максимальну потужність горіння, навіть коли газ майже закінчився.


  • Цільнометалевий корпус робить інструмент більш надійним і збільшує термін служби
  • Внутрішня керамічна вставка для запобігання перегоранню
  • Режим “турбо” дозволяє використовувати пальник під будь-яким кутом після попереднього нагрівання протягом 2 хвилин
  • Полум’я досягає температури до 1300 °C
  • Стійкість полум’я до впливу вітру і дощу
  • Зменшена витрата палива завдяки системі попереднього підігріву газу (Anti Flare System)
  • Стабільна робота на холоді і підтримання потужності навіть в умовах недостатнього тиску в балоні
  • П’єзозапалювання підвищує зручність використання
  • Плавне регулювання вентиля подачі газу
В наявності
291 грн.
$291за курсом НБУ + 2%