Плита газова інфрачервона з п’єзопідпалом та адаптером SIGMA

Плита газова інфрачервона з п’єзопідпалом та адаптером SIGMA

код: 2903401

Компактна туристична одноконфоркова газова плита з інфрачервоним (практично без відкритого полум’я) керамічним пальником.


Завдяки використанню даної технології плита заощаджує до 30% палива в порівнянні з туристичними плитами традиційної конструкції з аналогічною потужністю.


Газова плита є сучасною та призначена для використання на дачі, у походах та під час тривалих подорожей.


Модель має одну керамічну конфорку, потужність якої становить 3,5 кВт. Ця плита гарантує зручне приготування їжі в будь-якому місці. За рахунок інфрачервоного пальника плита ідеально підійде для використання у вітряну погоду, не боячись, що полум’я згасатиме. Крім того, пристрій є безпечним в експлуатації. Конструкція надійна та продумана, тому газовий балон встановлюється усередині самої плити. Також ця модель оснащена клапаном контролю тиску. Модель економічна у використанні. У плитці встановлено регулятор потужності, що також забезпечує особливий комфорт. Модель має п’єзопідпал, який спрацьовує за будь-яких зовнішніх умов. Наявність п’єзопідпалу спрощує роботу з плитою, тому що немає необхідності мати під рукою сірники або запальничку.


Паливо, необхідне для роботи плити – газовий цанговий балон пропан/бутан 220г або багаторазові балони ємністю 5 л, 27л та 50л через адаптер. Діаметр шланга для підключення до перехідника – внутрішній 8 мм, зовнішній 12-14 мм (армований шланг для газу).


Упаковується у пластиковий транспортний кейс.


  • Інфрачервоний керамічний пальник
  • Завдяки використанню даної технології плита заощаджує до 30% палива в порівнянні з туристичними плитами традиційної конструкції
  • Конструкція плити має клапан контролю тиску
  • У комплект входить перехідник на зовнішні, великі LGP газові балони ємністю 5л, 27л та 50л
  • Плавне регулювання полум’я
  • П’єзопідпал для зручності використання
  • Пластиковий кейс для транспортування та зберігання
В наявності
734 грн.
$734за курсом НБУ + 2%