Пічка для приготування піци на грилі Char-Broil

Пічка для приготування піци на грилі Char-Broil

код: 2415977

Опануйте мистецтво приготування піци за допомогою універсальної печі для піци Char-Broil. Приготуйте її по-нью-йоркски, по-неаполітанськи або по-дип-діш з великою кількістю соусу, сиру та ваших улюблених начинок.

Ніякого повороту піци при приготуванні не потрібно.


УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ: Цю піч для піци можна використовувати поверх решіток більшості вугільних та газових грилів з площею приготування 2100 квадратних сантиметрів або більше.


КАМІНЬ ДЛЯ ПІЦИ: Кордієритовий камінь для піци діаметром 38 сантиметрів забезпечує антипригарну поверхню, яка рівномірно нагрівається і витримує температуру до 540°C, що дозволяє швидко приготувати піцу. Він міцний і знімається, тому його легко чистити за допомогою швидкого ополіскування та губки чи м’якої тканини.


ТЕПЛОВА ВЕНТИЛЯЦІЯ: Проточні отвори в усіх чотирьох кутах печі для піци забезпечують рівномірне нагрівання для приготування піци без необхідності її перевертати. Свіжа, заморожена, товста чи тонка — скоринка вашої піци пропікається повністю, без жодних плям.


ДАТЧИК ТЕМПЕРАТУРИ: Покажчик температури, розташований зверху, відображає точну температуру, тому ви завжди знатимете температуру приготування всередині печі для піци.


КОНСТРУКЦІЯ: Конструкція з нержавіючої сталі та міцне високотемпературне оздоблення допомагають запобігти появі іржі та подовжити термін служби вашої печі для піци.


РОЗМІРИ: 42см (ширина) x 43см (довжина) x 14см (висота).

В наявності
6 690 грн.
$6690за курсом НБУ + 2%