АМЕРИКАНСЬКИЙ СОУС БАРБЕКЮ

Барбекю соус Sweet Baby Ray’s Original, 510 г.

код: SBR-ORIG-510

Оригінальний соус для барбекю поєднує в собі апетитну суміш солодких і гострих смаків, створену для задоволення як перевірених майстрів, так і просто любителів BBQ. Змажте ним ребра, полийте курку або додайте останній штрих до гамбургерів – ТЕПЕР ВИ НЕ ЗМОЖЕТЕ ЖИТИ БЕЗ НЬОГО

 

Соус барбекю Sweet Baby Ray був створений на початку 1980-х братами Дейвом і Ларрі Реймонд  з Чикаго. Вони назвали соус на честь прізвиська молодшого брата, яке Дейв заробив як баскетболіст, граючи за одну з місцевих команд. У 1985 році Sweet Baby Ray стали одним з призерів, випередивши 700 учасників на фестивалі Ribfest Майка Ройко в Чикаго. У наступному році брати зареєстрували бізнес і почали продавати соус споживачам. Так брати створили соус Sweet Baby Ray, який зараз є найбільш продаваним соусом барбекю в Америці.

 

Склад: високо-фруктозний кукурудзяний сироп, дистильований оцет, томатна паста, модифікований харчовий крохмаль, Містить менше 2%: сіль, ананасовий концентрований сік, натуральний ароматизатор диму, спеції, карамельний барвник, бензоат натрію в якості консерванту, патока, кукурудзяний сироп, часник сушений, цукор, тамаринд, натуральний ароматизатор.

В наявності
190 грн.
$190за курсом НБУ + 2%