Чорна п’ятниця 2021

12.11.2021

Акція “Чорна п’ятниця” від Грілекс

Відчуваєте, запахло смаженим?

Це ваші сусіди вже готують смачні та соковиті страви на новенькому грилі, який вони щойно придбали у Грілекс! Так-так, в нас стартувала чорна п’ятниця!

 

 

 

Починаючи з 12 листопада і до 28 листопада 2021р. включно, ви купуєте акційні грилі, а ми до них даруємо круті подарунки!

 

 

 

Все просто: обирайте гриль вашої мрії (можна і два, і три…) – і одразу отримуйте подарунки, які на вас вже чекають!

 

 

Поїхали!

 

 

  • Круті американські керамічні грилі Kamado Joe лінійок Classic та Big йдуть з двома 9кг мішками найкращого аргентинського вугілля Kamado Joe та оригінальним розпалювачем Looftlighter у подарунок!


 

  • Американські газові грилі Char-Broil Signature 4B, Char-Broil Commercial 4B, Saber Select 3B та Saber Select 4B теж отримують заслужені подарунки – надлегкий та безпечний газовий балон на 19.7 літрів! А ще докидаємо вам крутезний гаджет – тримач для пляшки з відкривачкою!


 

  • Не можете жити без того, щоб щось не підкоптити? Обирайте легендарні смоукери Oklahoma Joe’s! В подарунок до моделей Highland та Bandera ви отримуєте 9кг мішок найкращого вугілля Kamado Joe та брутальний фартух з відкривачкою для пляшок Oklahoma Joe’s.

До класичної коптильні Oklahoma Joe’s Bronco крім вугілля даруємо кастомну потрійну решітку для готування різноманітних страв.

А маленький портативний вугільний гриль Oklahoma Joe’s Rambler отримує великий мішок аргентинського вугілля.


 

  • Класика ніколи не виходить з моди – обирайте традиційні вугільні грилі Char-Broil! До моделей Kettleman, Performance 580 та Performance 780 даруємо нержавіючий лоток для приготування ребер 2-в-1.

Навіть базова модель Char-Broil American Gourmet 225 теж отримує подарунок – зручні щипці для гриля Char-Broil Aspire.


 

  • Ви досі обираєте між газовим та вугільним грилем!? Гриль 2 в 1 Char-Broil Gas2Coal створений саме для вас! Ви щоразу можете обирати, на чому саме готувати: на газу чи на вугіллі. Кожному покупцю цього унікального гриля даруємо спеціальний ліхтар та круту підставку для пляшки.


 

  • Звичайно ж, ми не забули про наші оригінальні футуристичні грилі Char-Broil All-Star: і газова, і електрична моделі йдуть з фірмовими ножицями для м’яса Char-Broil та оригінальним ліхтарем для гриля Char-Broil в подарунок.


 

Думаєте, це вже все? Ні!

 

До всіх акційних грилів ми даруємо також два класичні американські соуси для барбекю Sweet Baby Ray’s Sweet’n’Spicy та Hickory&Brown Sugar.

Поспішайте!

Хоч чорна п’ятниця починається в нас раніше і подарунків ми приготували багато, розлітаються вони ду-у-у-уже швидко! 😉

 

*Під подарунком мається на увазі придбання за 1.00 грн.