Технологія TRU infrared - революція в готуванні на вогні

 

Їжа не підгоряє, рівномірно готується та на 50% краще зберігає соковитість.

Що таке TRU infrared?

 

Ексклюзивність та унікальність, інноваційність та економність – це ті особливості, які об’єднюють продукти бренду Char-Broil з технологією TRU infrared.

 

TRU-Infrared – це унікальна технологія приготування їжі за допомогою інфрачервоного тепла. Система розроблена та запатентована компанією Char-Broil, яка робить страви соковитішими, запобігає спалахам вогню та пригоранню їжі.

 

Зазвичай, у нас присутнє негативне відношення до слова «випромінювання». Не хвилюйтеся, інфрачервоне тепло немає нічого спільного з ультрафіолетовим чи радіоактивним випромінюванням.

 

Інфрачервоне випромінювання – це лише форма енергії, яка напряму передає тепло від джерела до їжі та готує страви без допомоги повітря.

 

Під час приготування їжі за допомогою ІЧ променів продукти стерилізуються, знищуються шкідливі мікроорганізми, про цьому зберігаються усі мінерали та вітаміни. Інфрачервоні грилі не руйнують структури, а навпаки, зберігають усі природні якості продуктів. Інфрачервоне тепло схоже до сонячного і є найкориснішим для людини. Саме тому, 90% провідних ресторанів світу готують на інфрачервоних грилях.

наука, яка стоїть за смаком

Соковитіша та смачніша їжа

 

Система TRU-Infrared™ зберігає на 50% більше вологи та соку всередині м’яса у порівнянні зі звичайними грилями.

 

Просто забудьте про пересушені та підгорілі стейки! Грилі з технологією TRU-Infrared досягають до 70% тепловіддачі, відводять розігрітий жир від пальників, що запобігає спалахам вогню.

 

Запевняємо, ви будете насолоджуватися лише якісно приготовленою їжею та ідеальними стейками.

 

Рівномірне приготування без
жодних спалахів

 

TRU-Infrared™ система перетворює конвекційне тепло у інфрачервоне.

 

Запатентована інфрачервона пластина не дозволяє потоку гарячого повітря висушувати їжу, створює рівномірне тепло по всі поверхні та дозволяє приготувати будь-яку їжу без спалахів вогню.

 

Звичані конвекційні грилі, звичайно, приготують вам їжу, але досконале приготування робить тільки Char-Broil.

 

Економія палива

 

Готуйте довше та не витрачайте часу на заправку газового балона!

 

Грилі Char-Broil економлять до 30% палива у порівнянні із сучасними грилями.

 

Тепер ви можете посмажити кілька додаткових стейків чи бургерів у найбільш потрібний момент.

 

 

 

Наші інфрачервоні грилі з TRU-infrared

Завдяки різноманітності продуктів з технологією приготування TRU-Infrared, ви з легкістю знайдете той гриль, який найкраще підійде для ваших потреб.